e ticaret sitesi izmir
En Uygun E-Ticaret Paketlerimizle Mağazanızı İnternete Taşıyoruz!

Esperto E-Ticaret Sistemi

İzmir'de web tasarım, İzmir'de web yazılım, İzmir'de e-ticaret sistemleri üzerine uzmanlaşmış ekibimiz ile sanal mağazanızı açarken ve ya sonrasında ihtiyacınız olabilecek her konuda yanınızdayız.
%100 Güvenlik
%100 Güvenlik

Bilinen tüm saldırı yöntemlerine karşı korumaya aldığımız e-ticaret sistemimiz ve sizin adınıza özel alınan 128-Bit SSL sertifikası ile mağazanızı %100 güvenlikli olarak sunuyoruz.

Tek Ödeme ve Düşük Fiyatlar
Tek Ödeme ve Düşük Fiyatlar

Diğer e-ticaret sistemleri gibi yıllık ücretleme yerine piyasanın en düşük ücretleriyle tek seferde ödeme imkanı ile online mağazanızı kolayca açabilirsiniz.

Kaliteli Teknik Destek
Kaliteli Teknik Destek

Mağazanız ile ilgili herhangi bir sorun/istek durumunda bir telefon kadar uzağınızdayız. Talebiniz anında işleme alınır, en kısa sürede tamamlanır.

Mobil Uyumluluk
Mobil Uyumluluk

Müşterilerinize her cihazdan ulaşabilmeniz için mobil cihazlara da uyumlu tasarımlarımız sayesinde potansiyel hiçbir müşterinizi kaybetmezsiniz.

Ödeme Sistemleri İle Tam Entegre
Ödeme Sistemleri İle Tam Entegre

Tüm bankaların sanal posları ve diğer ödeme sistemleri(PayU, Iyzico, 3Pay, PayPal) ile tam entegre olabilen sistemimiz ile ödemelerinizi dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

İstatistik ve Satış Raporları
İstatistik ve Satış Raporları

Ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilir, Ayrıca satış, Üye ve Ürün Raporları ile satış stratejilerinizi yönlendirebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu

Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarıyla tam uyumlu altyapımız sayesinde her ürün ve içeriğinize link,başlık açıklama gibi bilgiler girerek arama motorlarında görünürlüğünüzü ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

IOS&Android Mobil Uygulama İmkanı
IOS&Android Mobil Uygulama İmkanı

İsteğinize bağlı olarak mağazanızın mobil uygulamasını hazırlayabilir, daha çok potansiyel müşteriye erişmenizi sağlayabiliriz.
 

Özel Tasarım İmkanı
Özel Tasarım İmkanı

İsteğinize/ihtiyacınıza göre mobil uyumlu sadece size özel tasarımınızı hazırlayabilir, online mağazanızı eşsiz bir güzellikte açmanızı sağlayabiliriz.
 

Online mağazanızı açmak için hemen bize ulaşın, satışlarınızı katlayın!

Bazı Referanslarımız

İzmir'de e-ticaret sistemleri konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile çalışarak başarıyı yakalayan müşterilerimizden olmak için hemen bize ulaşın, ihtiyacınıza en uygun çözümü birlikte üretelim.
Sizde bizimle çalışarak daha çok potansiyel müşterinize ulaşın, satışlarınızı katlayın!

Mutlu Müşterilerimiz

Tatil Vitrini
Emr Turizm
By Ege Group
Rahat Home Design
ETS İnşaat Yapı
Ege Çarşı Mağazaları
Megapol Group
Assos Catering
Batı Lastik
Kemalpaşa Belediyesi
Yağmur Ambalaj
Egemen International

Bize Ulaşın / Teklif İsteyin

Facebook Vimeo Instagram Line.do Google + Youtube Tumblr Linkedin Foursquare Pinterest Vine Twitter Behance
© Copyright 2014-2016 Ajans Esperto. Tüm hakkı saklıdır.

Yukarı Çık